Компания «Балтех» – это лидер российского промышленного рынка по производству и поставке систем лазерной центровки валов, балансировочных станков и приборов балансировки, виброметров, стетоскопов и виброанализаторов
  ISO 9001 ua / ru / en / de Отправьте нам письмо    
20-24 квітня 2020 XVI ЄВРОПЕЙСЬКИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР
«Сучасні технології вдосконалення виробництва» Advanced technologies of produktion improvement. Семінар організовується для перших керівників і провідних технічних фахівців промислових підприємств Казахстану з метою обміну досвідом та підвищення кваліфікації.


Email:info@baltech.com.ua
Tel/Fax:+380(44) 379-28-88
ГоловнаСтаттіСертифікатиКонтакти
Версия для печати
Сделать стартовой

Головна

Компанія BALTECH - одна з найбільш відомих і визнаних компаній на промисловому ринку України, що займається виробництвом і постачанням систем лазерного центрування валів, , балансувальних верстатів і приладів для балансування промислового обладнання, аналізаторів олій і мастил, індукційних нагрівачів для нагріву й монтажу вальниць кочення, віброметрів й віброаналізаторів для вимірювання вібрації механізмів. В асортименті компанії Ви також знайдете стетоскопи, тепловізори та пірометри для енергоаудиту, стаціонарні системи вібромоніторингу й аварійного захисту, і, звичайно ж, стенди перевірки підшипників для діагностики та перевірки останніх.

Компанія BALTECH - ексклюзивний представник компанії Fixturlaser (Швеція), яка є № 1 у виробництві систем лазерного центрування. 2012 року ми відкрили офіс у Києві, щоб усім технічним компанії (ймовірно, втрачено логіку викладу) підрозділам українських промислових підприємств допомогти дієво вирішувати будь-які завдання з постачання й обслуговування приладів і систем BALTECH. З метою забезпечення оперативного ремонту всіх приладів BALTECH нашою компанією створено сервісний центр, який виконує діагностику, перевірку та калібрування.

Також компанія BALTECH має власний навчальний центр у Києві, де технічні фахівці підприємств проходять підготовку, навчання та підвищення кваліфікації згідно з розробленою в компанії концепцією «Надійне обладнання: 2010». Відповідно до цієї концепції відділ головного механіка та відділ головного енергетика будь-якого підприємства повинні мати такий набір устаткування: систему лазерного центрування Fixturlaser або «Квант», віброаналізатори 2130, віброметри BALTECH VP-3450, пірометр або тепловізор серії BALTECH TL і BALTECH TR відповідно, віброметр-балансувальник «Протон-Баланс» та балансувальний верстат BALTECH HBM, а також апаратуру для аналізу олій і мастил CSI 5200-BALTECH.

Відділ технічного сервісу нашої компанії здійснює необхідні роботи на підприємствах під час проведення ППР, ТОйР, ТОРО, ОФС, використовуючи власні прилади для лазерного центрування й балансування, а за потреби усуває наявний дебаланс на власних балансувальних верстатах; проводить вимірювання вібрації за допомогою стетоскопів, віброметрів і віброаналізаторів; виконує тепловізійну діагностику пірометрами й тепловізорами, а також монтаж вальниць за допомогою індукційних нагрівачів та інструменту для вальниць кочення. Аналіз олій здійснюється на тривекторному аналізаторі мастил.

Наша компанія всім своїм клієнтам забезпечує комплексний підхід від постачання обладнання та навчання до виїзного технічного сервісу за наступними напрямами:

ЦЕНТРУВАННЯ, БАЛАНСУВАННЯ, БАЛАНСУВАЛЬНІ ВЕРСТАТИ, ВІБРОДІАГНОСТИКА, ВІБРОАНАЛІЗАТОРИ, ВІБРОМЕТРИ, ІНДУКЦІЙНІ НАГРІВАЧІ, ПІРОМЕТРИ, ТЕПЛОВІЗОРИ, МОНТАЖ ВАЛЬНИЦЬ І ВИВІРЕННЯ ГЕОМЕТРІЇ УСТАТКУВАННЯ, АНАЛІЗ ОЛІЙ І МАСТИЛ


Компанія BALTECH сертифікована за міжнародною системою управління якістю ISO 9001:2000.

Т/ф +380(44) 379-28-88 Все права защищены. При использовании материалов сайта ссылка обязательна